Tvoje první zkušenost na jevišti?  V dubnu 2001 v roli Bereniky „A nastal lásky čas“. Měla jsem nervy a přenášela stres na všechny okolo. Dobře to dopadlo, nikdo neházel ani rajčata, ani vejce.

Co na divadle miluješ? Moment, kdy vylezu na jeviště. Jsem v jiném světě. A pak, když diváci reagují a během celé hry vám dávají najevo, že se dobře baví…nebo když aspoň neodcházejí během představení, i to něco znamená.

Co na něm nenávidíš? Moment předtím, než na to jeviště vylezu.

Na jakou svou roli jsi pyšná a proč? Na Žofii ve Špičce nosu. Byla to první role, kde jsem se musela posunout od taškařice ke skutečnému hraní. Ale jinak jsem pyšná na všechny svoje role. Jsem pyšná, když cítím  herecký posun a vždycky, když ji dám roli tak, jak jsem si ji představovala při psaní té hry, nebo při tom, jak si představuju při režii, jsem na sebe pyšná.

Jakou svou roli bys nějraději zapomněla a proč? Zapomínat na role by se nemělo. A ani to podle mě nejde. ale dobré vzpomínky nemám na princeznu, kterou jsem zaskakovala v jiném souboru na slavnostech v Hrádku u Rokycan v roce 2005. Scénář nebyl dokončený, diváci mdlí a já zoufale špatná. Snažila jsem se nebýt trapná a zaujmout je. Nepodařilo se. Už nikdy nepůjdu na jeviště s  „něco tam prostě říkej“.

Největší okno nebo přežblept? Jednoznačně dubnové  představení  2012 B.O.T.A. Tu hru máme tak zajetou, že bych nevěřila, že se mi to může stát. Věděla jsem minutu dopředu, že to okno přijde...lovila jsem tak dlouho v paměti, že přišla výkladní skříň a ještě jsem se odbourala. Tryskaly mi slzy smíchu a bála jsem se, že se nezvednu…diváci naštěstí byli shovívaví a Sája se po pětiminutovém řehtacím intermezzu dala do kupy.

Co bys vzkázala fanouškům? Ať chodí. Protože my to děláme pro ně… pro sebe sice taky, ale pro ně ještě o kousek víc.

Více info o divadle na divadlomaebh.webnode.cz/

role:  

dcera - "Zmrzlina"

Julie, servírka - "Špička nosu"

Anna -  "Pět za jednu aneb Když se kýta utrhne"

Barka - "Nach-či" po derniéře

Samanta - " Pohřeb "

Tamara - "Kde je Lily?" po derniéře

 Žofie Šťastná - "Špička nosu" po dernéře - obnovení 2018

 Sandra - " B.O.T.A." cena Karlínského jeviště 2009  za nejlepší herecký výkon - po derinéře

 Milena - " Podařený večírek"

Augustýna - " Zprvu trpké zdá se" po derniéře

Eliška - "Falkenštejn a Přemyslovna" cena Karlínského jeviště 2007 za nejlepší autorský scénář - po derniéře

Popelka / královna - " Popelka" po derniéře